Propers cursosPropers cursos

Recuperació potencial innat 2

22/8/2019 | Francesca Simeon Roig | vida kinesiologia internacional | 28 h.

RMTi® Fent Connexions

24/8/2019 | Isabel Compan Fernandez | 15 h.

Recuperació potencial innat 3. El silenci

25/8/2019 | Francesca Simeon Roig | vida kinesiologia internacional | 28 h.

RMTi® 1. Entrenament en Moviments Rítmics per a l'Enfocament, l'Organització i la Comprensió. Nivell

26/8/2019 | Isabel Compan Fernandez | 15 h.

RMTi® 2. Entrenament en Moviments Rítmics per a les Emocions, la Memòria i el Comportament

27/8/2019 | Isabel Compan Fernandez | 15 h.

RMTi® 3. Entrenament en Moviments Rítmics. Lectura i Escriptura

29/8/2019 | Isabel Compan Fernandez | 15 h.

Color per a la Salut

31/8/2019 | Ger Casey | 16 h.

RMTi®- Entrenament en Moviments Rítmics per Enfrontar la Por

31/8/2019 | Isabel Compan Fernandez | 15 h.

Transformació de memòries a l'ADN en Theta i Delta

5/9/2019 | Teresa Mestres Parés | 32 h.

Habilitats per al canvi

7/9/2019 | Francesca Simeon Roig | 21 h.

RMTi® Preparats per l'escola

7/9/2019 | Isabel Compan Fernandez | 15 h.

Magneto-K Pro

12/9/2019 | Jordi Gascó i Ventura | 12 h.

Magnetoteràpia per Càndides

13/9/2019 | Jordi Gascó i Ventura | 21 h.

Ètica de la intervenció professional

25/9/2019 | Núria Sánchez Bueno | 10 h.

Anatomia I. Aparell locomotor

25/9/2019 | Asun Esteve Boix | 40 h.

Anatomia i fisiologia de l'aparell digestiu

25/9/2019 | Pablo Jesús López Martínez | 15 h.

Anatomia i fisiologia de l'aparell respiratori

25/9/2019 | Blanca Esteve Tomás | 15 h.

Anatomia i fisiologia de l'aparell urogenital

25/9/2019 | Elisabet García Garzón | 15 h.

Kinergetics 1

26/9/2019 | Francesca Simeon Roig | 15 h.

Kinergetics 2

28/9/2019 | Francesca Simeon Roig | 15 h.

Introducció a la Kinesiologia

10/10/2019 | Francesca Simeon Roig | Centro Momente | 1 h. 30 min.

Energia Tibetana i vitalitat

11/10/2019 | Francesca Simeon Roig | Centro Momente | 4 h.

Kinergetics. Reset ATM

11/10/2019 | Francesca Simeon Roig | Centro Momente | 5 h.

Habilitats per al canvi

12/10/2019 | Francesca Simeon Roig | Centro Momente | 21 h.

Situacions d'assistència urgent

15/10/2019 | Pablo Jesús López Martínez | 20 h.

Signes d'exclusió

15/10/2019 | Blanca Esteve Tomás | 10 h.

Terminologia de les ciències de la salut

15/10/2019 | Asun Esteve Boix | 10 h.

Histologia humana - Organització de sistemes biològics

15/10/2019 | Blanca Esteve Tomás | 20 h.

Alimentació energètica

15/10/2019 | Teresa Mestres Parés | 30 h.

Hidratació, toxicitat i alergies

19/10/2019 | Blanca Esteve Tomás, Elisabet García Garzón | 16 h.

Unitat formativa integrada 1 Kinesiologia

19/10/2019 | Francesca Simeon Roig | 15 h.

Tornar a estimar

31/10/2019 | Sylvia Marina | 32 h.

Instructor Transformació de memòries a l'ADN en Theta i Delta

4/11/2019 | Sylvia Marina | 32 h.

Legislació

15/11/2019 | Juanjo Palomino Platas | 10 h.

Anatomia i fisiologia dels òrgans dels sentits

15/11/2019 | Pablo Jesús López Martínez | 25 h.

Anatomia i fisiologia del cor i de l'aparell circulatori

15/11/2019 | Jordi Gascó i Ventura | 30 h.

Anatomia i fisiologia de la melsa i de les glàndules de secreció interna

15/11/2019 | Elisabet García Garzón | 15 h.

Anatomia i fisiologia del sistema nerviós

15/11/2019 | Asun Esteve Boix | 25 h.

AK-FUSION 1 - Ment i emoció en relació als òrgans segons l'Acupuntura

15/11/2019 | Vicenç Claveria Quintillà | 20 h.

Unitat formativa integrada 2 Kinesiologia

16/11/2019 | Francesca Simeon Roig | 15 h.

Psicoenergètica integrativa 1 - El canvi

23/11/2019 | Juanjo Palomino Platas, Francesca Simeon Roig | 32 h.

Farmacologia I

25/11/2019 | | 40 h.

Psicoenergètica Integrativa 3 - L'Enfocament

28/11/2019 | Francesca Simeon Roig | 32 h.

Anatomia I i Fisiologia I: revisió

30/11/2019 | Jordi Gascó i Ventura | 16 h.

Psicoenergètica aplicada a l'extremitat inferior

2/12/2019 | Elisabet García Garzón | 16 h.

Psicoenergètica aplicada a l'extremitat superior

3/12/2019 | Elisabet García Garzón | 16 h.

Construcció de models de resonància i formats

5/12/2019 | Francesca Simeon Roig | 16 h.

Síndromes energètics i Medicina Tradicional Xina

6/12/2019 | Marco Rado | 24 h.

Unitat formativa integrada 1 Kinesiologia

11/12/2019 | Francesca Simeon Roig | 15 h.

Unitat formativa integrada 2 Kinesiologia

12/12/2019 | Francesca Simeon Roig | 15 h.

Sabotatges emocionals i connexions energètiques

14/12/2019 | Francesca Simeon Roig | 16 h.

Unitat formativa integrada 3 Kinesiologia

14/12/2019 | Vicenç Claveria Quintillà | 15 h.

Bioestadística i investigació clínica

15/12/2019 | Vicenç Claveria Quintillà | 50 h.

Semiologia i patologia I

15/1/2020 | | 100 h.

Exploracions complementaries i analítiques

15/1/2020 | Pablo Jesús López Martínez | 20 h.

Camps energètics negatius, conflictes i codependència

18/1/2020 | Francesca Simeon Roig | 16 h.

Unitat formativa integrada 4 Kinesiologia

18/1/2020 | Ana Mª Pau Alcaraz |

Semiologia i patologia II

22/1/2020 | | 100 h.

Reconèixer les nostres màscares - Fisonomia pràctica 1

24/1/2020 | Francesca Simeon Roig | 19 h.

Reconèixer les nostres màscares - Fisonomia pràctica 1

24/1/2020 | Francesca Simeon Roig | 21 h.

Fisiologia I

25/1/2020 | Blanca Esteve Tomás | 40 h.

Coneixements introductoris d'altres teràpies

25/1/2020 | Juanjo Palomino Platas | 40 h.

Biofisica

25/1/2020 | Vicenç Claveria Quintillà | 40 h.

Psicologia

15/2/2020 | Marino Buendía Noguera | 40 h.

Postura emocional. Emocions, postura i direcció en la vida

15/2/2020 | Pablo Jesús López Martínez | 16 h.

Unitat formativa integrada 5 Kinesiologia

15/2/2020 | Francesca Simeon Roig | 15 h.

Transformació vibracional - Recursos per a l'aprenentatge i les relacions 2

21/2/2020 | Francesca Simeon Roig | 25 h.

Biologia

25/2/2020 | Pablo Jesús López Martínez | 25 h.

Sensibilitat cultural

25/2/2020 | Marino Buendía Noguera | 10 h.

Educació per a la salut

25/2/2020 | Juanjo Palomino Platas | 20 h.

Bioquimica I

25/2/2020 | | 30 h.

Diafragmes, recuperar l’energia negada. Tensegritat emocional

14/3/2020 | Pablo Jesús López Martínez | 16 h.

Unitat formativa integrada 6 Kinesiologia

14/3/2020 | Francesca Simeon Roig | 15 h.

Habilitats de comunicació

25/3/2020 | Núria Sánchez Bueno | 20 h.

Genètica del comportament - Fisonomia pràctica 2

3/4/2020 | Francesca Simeon Roig | 25 h.

Brain Gym® 101. Gimnàstica cerebral

3/4/2020 | Ana Mª Pau Alcaraz | 32 h.

Remodelació en bipedestació. Tensegritat emocional

25/4/2020 | Pablo Jesús López Martínez | 16 h.

Unitat formativa integrada 7 Kinesiologia

25/4/2020 | Francesca Simeon Roig | 15 h.

Unificació de l'Ésser - Recursos per a l'aprenentatge i les relacions 3

15/5/2020 | Francesca Simeon Roig | 25 h.

Unitat formativa integrada 8 Kinesiologia

16/5/2020 | Blanca Esteve Tomás | 15 h.

Principis i aplicació de l'energètica en l'ésser humà

29/5/2020 | Jordi Gascó i Ventura | 24 h.

Fisiologia integrada 1 - Conceptes bàsics energètics que mantenen la vida

5/6/2020 | Marco Rado |

Recuperació potencial innat 2

12/6/2020 | Francesca Simeon Roig | 24 h.

Unitat formativa integrada 9 Kinesiologia

13/6/2020 | Elisabet García Garzón | 15 h.

Relacions en llibertat

3/7/2020 | Francesca Simeon Roig | 25 h.